Univerzitné majstrovstvá SR v elektronických športoch - Vyhraj s Pro HR novy XBOX Series X

Pro HR je partnerom podujatia Univerzitné majstrovstvá SR v elektronických športoch, ktoré sa uskutoční v decembri 2020.

 

Zaregistruj sa a vyhraj s Pro HR novy XBOX Series X a ďalšie ceny

Pro HR na IAESTE Dni príležitostí na FIIT STU, 29. október 2019

Pro HR ako partner IAESTE Vás pozýva na kariérny veltrh Dni príležitostí, ktorý sa uskutoční 29. októbra 2019 na FIIT STU v Bratislave. 

Navštívte náš stánok alebo sa registrujte online na www.prohr.sk/form a zapojte sa do súťaže o XBOX ONE X Metro Edition a ďalšie zaujímavé ceny.

Y-FEST 04. - 06. október 2019, Refinery Gallery, Bratislava

Príď na Y-FEST, zaregistruj sa online a vyhraj SONY Playstation PS4 Pro FORTNITE EDITION a ďalšie lákavé ceny.

Pro HR na IAESTE Dni príležitostí na FIIT STU, 19. marec 2019

Pro HR ako partner IAESTE Vás pozýva na kariérny veltrh Dni príležitostí, ktorý sa uskutoční 19. marca 2019 na FIIT STU v Bratislave. 

Navštívte náš stánok alebo sa registrujte online na www.prohr.sk/form a zapojte sa do súťaže o SAMSUNG GALAXY WATCH a ďalšie zaujímavé ceny.

Pro HR na IAESTE Dni príležitostí na FIIT STU, 6. november 2018

Pro HR ako partner IAESTE Vás pozýva na kariérny veltrh Dni príležitostí, ktorý sa uskutoční 6. novembra 2018 na FIIT STU v Bratislave. 

Navštívte náš stánok alebo sa registrujte online na www.prohr.sk/form a zapojte sa do súťaže o XBOX ONE S a ďalšie zaujímavé ceny.

Y-FEST 05. - 07. október 2018, Refinery Gallery, Bratislava

Príď na Y-FEST, zaregistruj sa online a vyhraj SONY Playstation PS4 Pro a ďalšie lákavé ceny.

Hackathon - #AllForJan, 6.-8. apríl, FIIT STU

Naša spoločnosť podporila podujatie Hackathon - #AllForJan. 

Na hackathone #AllForJan, ktorý organizovala FIIT STU, Aktuality.sk, SME a GapData Institue sa spojilo viacero ítečkárov, novinárov, ale aj poľnohospodárov. Cieľom bolo vyrobiť nástroje, ktoré môžu pomôcť sprehľadniť čerpanie dotácii v poľnohospodárstve.

Aj vďaka pripraveným potrebným dátam (http://bit.ly/Allforjan_data) bola práca významne urýchlená a tímy mohli rýchlejšie napredovať. Výsledkom je, že aj bežný človek si bude vedieť ľahko skontrolovať, že na pôdu, ktorú vlastní, nikto iný nepoberá dotácie. Tiež aplikácie, ktoré hľadajú rôzne anomálie v čerpaní dotácii.

Podujatie sa uskutočnilo 6. - 8. apríla 2018 na pôde fakulty vďaka podpore zo strany Instarea, Pro HR a Nadácie pre rozvoj informatiky.

Témy si môžete pozrieť na http://bit.ly/Allforjan_temy.

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave, 10. - 11. april 2018

Pro HR ako partner IAESTE Vás pozýva na kariérny veltrh Dni príležitostí, ktorý sa uskutoční 10 a 11. aprila 2018 na FEI STU v Bratislave. 

Navštívte náš stánok a zapojte sa do súťaže o XBOX ONE S a ďalšie zaujímavé ceny.

Pro HR na IAESTE Dni príležitostí na FIIT STU, 27. marec 2018

Pro HR ako partner IAESTE Vás pozýva na kariérny veltrh Dni príležitostí, ktorý sa uskutoční 27. marca 2018 na FIIT STU v Bratislave. 

Naši konzultanti Vám radi poradia s Vašim životopisom a možnosťami profesného uplatnenie počas alebo po skončení štúdia. 

 

Navštívte náš stánok a zapojte sa do súžaže o XBOX ONE S a ďalšie atraktívne ceny.

Pro HR na Profesia days 2018 - Vyhraj v CODE ARÉNE kompletný set Virtual Reality PS4 Pro

Pro HR v spolupraci s Learn2Code Ti prinašajú CODE ARÉNU. Zregistruj sa na https://goo.gl/forms/iQ0FvMIIitLtupl53, zabojuj v CODE ARÉNE a vyhraj Playstation PS4 Pro 1 TB + Komplet VR Set (VR okuliare, VR kamera, VR Move Twin Pack)

 

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte Riadenia a Informatiky Žilinskej univerzity 22. november 2017

Naša spoločnosť sa 22. novembra 2017 zúčastní ďalšieho ročníka veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí na Fakulte Riadenia a Informatiky Žilinskej univerzity. Navštívte stánok Pro HR, skonzultujte svoj životopis, predstavy o budúcej práci a  zaujímavé ponuky práce pre študentov a absolventov v oblasti IT.

 

Tí z Vás, ktorí sa zaregistrujú v stánku alebo online na www.prohr.sk budú zaradení do súťaže o externý disk WD 2,5" Elements Portable 1 TB + Power bank ADATA A10050QC a ďalšie skvelé ceny. Tešíme sa na vás.

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave 14. - 15. november 2017

14. - 15. novembra 2017 sa na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave uskutoční ďalší ročník veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí. Navštívte stánok Pro HR, skonzultujte svoj životopis, predstavy o budúcej práci a  zaujímavé ponuky práce pre študentov a absolventov v oblasti IT.

 

Zároveň si môžete vyskúšať rôzne zamestnania vo virtuálnej realite.

 

Tí z Vás, ktorí sa zaregistrujú v stánku alebo online na www.prohr.sk budú zaradení do súťaže o nový PS4 Pro a ďalšie skvelé ceny.

Pro HR je partnerom jesenných Y-GAMES 2017

Príď do stánku Pro HR počas Y-GAMES 14. a 15. októbra 2017 na FIIT STU v Bratislave a môžeš vyhrať

 

PS4 Pro 1 TB a ďalšie skvelé ceny

 

Žrebovanie sa uskutoční v nedeľu 15. októbra o 13:00 na hlavnom pódiu.

Tešíme sa na teba.

 

http://y-games.sk/

 

Letný tábor Nadácia Markíza a OZ Štvorlístok deťom

Naša kolegyňa Aďa sa ako dobrovoľníčka zúčastnila letného tábora Nadácie Markiza a OZ Štvorlístok deťom. Naša spoločnosť podporila Letný tábor darčekmi, ktoré deti využili počas svojho pobytu v tábore. Adi, ďakujeme a sme na teba hrdí :-)

Workshop pre Nadáciu Usmev ako dar

3. júla sme sa na pozvanie Nadácie Usmev ako dar stretli so skupinou mladých ľudí z detských domovov z celého Slovenska a pripravili sme pre nich workshop - Príprava na pohovor. Dúfame, že toto stretnutie pomôže mladým dospelákom pri hľadaní ich prvého zamestnania a ich úspešnému štartu v pracovnom živote.

Pro HR partnerom DevDays 2017

Pro HR je partnerom technickej konferencie DevDays 2017, ktorá sa uskutočnila 13. mája 2017 na FIIT STU v Bratislave.

Pro HR je partnerom Y-GAMES 2017

Príď do stánku Pro HR počas Y-GAMES 22. a 23. aprila 2017 na FIIT STU v Bratislave a môžeš vyhrať

 

PS4 Pro 1 TB a ďalšie skvelé ceny

 

Žrebovanie sa uskutoční v nedeľu 23. aprila o 13:00 na hlavnom pódiu.

Tešíme sa na teba.

 

http://y-games.sk/

 

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave 4. - 5. april 2017

V dňoch 4. - 5. aprila 2017 sa na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave uskutočnil veľtrh práce IAESTE Dni príležitostí. ProHR ako partner IAESTE Slovakia sa stretol so študentami, ktorí zavítali do nášho stánku a mali tak možnosť skonzultovať svoj životopis a predstavy o budúcej práci. Zároveň sa zapojili do súťaže o nový XBOX ONE a ďalšie skvelé ceny.

Pro HR na IAESTE Dni príležitostí na FRI Žilinskej univerzity, 8. marec 2017

ProHR ako partner IAESTE sa 8. marca 2017 zúčastnil veľtrhu práce Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity. Študenti, ktorí navštívili náš stánok, mali šancu vyhrať ASUS Gaming Set a ďalšie atraktívne ceny.

ASUS Gaming Set:

- CERBERUS Gaming Headset

- SICA Gaming Mouse

- ASUS ROG batoh

ProHR na Profesia days 2017

Spoločnosť ProHR sa v dňoch 1. - 2. marca 2017 zúčastnila najväčšieho veľtrhu práce Profesia Days 2017 v sekcii IT zóna. Kandidáti, ktorí navštívili náš stánok, mali šancu vyhrať let balónom pre 2 osoby.

 

Ďakujeme a tešíme sa na Vás opäť o rok.

Pro HR blahoželá víťazom Juste Debout 2017

Gratulujeme víťazom jednotlivých kategórií tanečnej suťaže Juste Debout 2017. Vďaka podpore spoločnosti Pro HR sa víťazi zúčastnia medzinárodného finále Juste Debout v Paríži.

Pro HR je partnerom tanečnej súťaže Juste Debout

Naša spoločnosť je partnerom medzinárodnej tanečnej súťaže Juste Debout - najväčšia tanečná streetdance akcia svojho druhu na Svete s preselekciami v rôznych krajinách. Minulý rok oslávila svoja 20te vyročie a tým sa aj zaradila medzi jedny z najdlhšie trvajucich akcii na svete. Súťaž pozostáva z tanečných štýlov ako Hip Hop, Popping, Locking, House a Experimental.

Pro HR aj tento rok medzi ocenenými v rámci Recruitrank 2016

Dňa 26. januára 2017 sa v priestoroch hotela Sheraton v Bratislave konal 9. ročník slávnostného udeľovania cien Recruitrank Awards 2016.

Spoločnosť Pro HR získala v kategórii Veľké personálne agentúry skvelé 3. miesto a potvrdila svoju pozíciu medzi najlepšími personálno-poradenskými spoločnosťami na Slovensku. Ďakujeme našim kandidátom za ich hodnotenie a cennú spätnú väzbu a nášmu tímu za ich prístup a motiváciu.

ProHR Vám praje Veselé Vianoce a šťastný Nový rok 2017.

Tieto vianočné ozdoby pre nás pripravili deti z Detského domova Dedina Mládeže, ktorý podporujeme.

ProHR na veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity 29. novembra 2016.

ProHR ako partner IAESTE sa 29. novembra 2016 zúčastnil veľtrhu práce Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity. Študenti, ktorí zavítali do stánku ProHR mohli vyhrať externé úložisko Western Digital 750 GB,   Xiaomi Power Bank a ďalšie atraktívne ceny.

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave 23. november 2016

23. novembra 2016 sa na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave uskutočnil veľtrh práce IAESTE Dni príležitostí. ProHR ako partner IAESTE Slovakia sa stretol so študentami fakúlt STU, ktorí budú mali možnosť skonzultovať svoj životopis a možnosti profesionálneho uplatnenia počas a po skončení štúdia. Študenti mali zároveň možnosť zapojiť sa do žrebovania o skvelé ceny a najmä o nový XBOX ONE.

Pro HR je partnerom podujatia Y-GAMES 2016 - Majstrovstvá SR v elektronických športoch

Príď do stánku Pro HR počas Majstrovstiev SR v elektronických športoch Y-GAMES 1. a 2. októbra 2016 na FIIT STU v Bratislave a môžeš vyhrať fantastické ceny:

 

1. XBOX ONE 1 TB

2. Virtual Reality okuliarte HOMIDO VR

3. Chillbed

 

Žrebovanie sa uskutoční v nedeľu 2. októbra o 12:00 na hlavnom pódiu.

Tešíme sa na teba.

Pro HR je partnerom Univerzitného technologického inkubátora InQb

InQb - Univerzitný technologický inkubátor je pracovisko Slovenskej technickej univerzity v Bratislave, ktoré sa svojimi aktivitami zameriava na podporu začínajúcich podnikateľov. Spoločnosť Pro HR je hrdá, že môže byť partnerom organizácie, ktorá podporuje a pomáha začínajúcim start-up firmám realizovať svoje nápady. http://www.inqb.sk

ProHR na Univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne

V rámci spolupráce s organizáciou IAESTE v Trenčíne sme sa 13. aprila 2016 stretli so študentami trenčianskej Univerzity Alexandra Dubčeka v rámci workshopu "Sprievodca IT Recruitingom".

ProHR na technickej konferencii MS Fest na FIIT STU v Bratislave, 9. - 10. april 2016

ProHR bola opäť súčasťou technickej konferencie MS Fet 2016, ktorá sa konala 9. - 10. aprila 2016 na FIIT STU v Bratislave. Kto prišiel do stánku ProHR, zahral si logickú hru a zaregistroval sa mohol vyhrať XBOX ONE. Šťastnému výhercovi srdečne blahoželáme.

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave 6. aprila 2016

15. apríla 2015 sa na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave konal veľtrh práce IAESTE Dni príležitostí. ProHR ako partner IAESTE Slovakia sa aj túto jar stretol so študentami fakúlt STU, ktorí mali možnosť skonzultovať svoj životopis a predstavy u budúcej kariére. Študenti mali zároveň možnosť zapojiť sa do žrebovania o skvelé ceny a najmä o kameru GoPro Hero +LCD.

ProHR na technickej konferencii MS Fest na FIIT STU v Bratislave, 9. - 10. april 2016

ProHR je opäť súčasťou technickej konferencie MS Fet 2016, ktorá sa koná 9. - 10. aprila 2016 na FIIT STU v Bratislave.

Príď do stánku ProHR, zahraj si logickú hru, zaregistruj sa a môžeš vyhrať XBOX ONE.

ProHR na veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity 8. marca 2016.

ProHR ako partner IAESTE sa 8. marca 2016 zúčastní veľtrhu práce Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity. Príď do stánku ProHR a môžeš vyhrať super outdoor kameru GoPro Hero 4 Session s 32 GB pamäťovou kartou a ďalšie atraktívne ceny.

ProHR na Profesia days 2016

Spoločnosť ProHR sa v dňoch 17. - 18. februara 2016 zúčastnila najväčšieho veľtrhu práce Profesia Days 2016 v sekcii IT zóna. Kandidáti, ktorí navštívili náš stánok, mali šancu vyhrať kameru GoPro Hero Session 4.

ProHR - Úspechy na Recruitrank Awards 2015 - Najlepší výberový proces

Dňa 28. januára 2016 sa v priestoroch hotela Sheraton v Bratislave konal 8. ročník slávnostného udeľovania cien Recruitrank Awards 2015.

Spoločnosť ProHR získala v kategórii Veľké personálne agentúry fantastické 2. miesto a v kategórii Recruiteri - personalisti a konzultanti získala naša HR konzultantka Anna "Aňu" Tkáčová úžasné 3. miesto.

ProHR na IAESTE Dni príležitostí na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave 15. apríla 2015

ProHR ako partner IAESTE Slovakia sa zúčastní veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí, ktoré sa konajú 15. apríla 2015 na Fakulte elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave.

Príď do stánku ProHR, poradíme Ti s Tvojim životopisom a môžeš vyhrať skvelý smartphone SAMSUNG Galaxy S 4 mini Black Edition a ďalšie zaujímavé ceny. Žrebovanie výhercov sa uskutoční na záver workshopu ProHR "Nové trendy v IT pozíciach"

ProHR sa zúčastní 24. marca 2015 veľtrhu práce IAESTE Dni príležitostí na Fakulte riadenia a informatiky Žilinskej univerzity.

Aj tento rok sa ProHR zúčastní veľtrhu práce IAESTE Dni príležitosti 24. marca 2015 na FRI Žilinskej univerzity. Zavítaj do stánku ProHR a máš šancu vyhrať externý disk Western Digital Portable 1TB a ďalšie skvelé ceny.

ProHR sa zúčastní 14. - 15. marca 2015 technickej konferencie MS Fest na FIIT STU v Bratislave

Príď do stánku ProHR počas konferencie MS Fest 14. - 15. marca, zvládni logickú hru a vyhraj prémiový smartphone.

ProHR na Profesia days 2015

ProHR sa aj tento rok 25. - 26. februára zúčastnila Profesia days 2015 v sekcii IT Swarm. Ďakujeme všetkým návštevníkom, ktorí zavítali do nášho stánku počas veľtrhu a zároveň blahoželáme výhercom súťaže o iPad Mini s Retina displejom.

iKariera, Dni Priležitosti jeseň 2013, zúčastni sa a vyhraj s ProHR

iKariera, Dni Priležitosti jar 2013

Dance factor